Evlenmek İçin Dualar

Aşk dualarında en çok tercih edilen dua çeşidi evlenmek için yaptırılan evlilik duasıdır. Evlilik için yaptırılan bu dualar çok kısa bir süre içinde bu iki kişinin evlenmesine vesile olup hayırlı bir yuva kurmalarına fayda sağlıyor. Yaşadığımız ülke kültürü ve maddi olanaklardan kaynaklanan evliliklerin hep ertelenmesi gençler için bir sorun durumuna dönüştü. Bu insanlarımızın evlenmesi için hazırlanan ve kısa sürede  evlenmek için dualar vardır. Aslında en hayırlı dua kişinin içinden geldiği gibi Allah’a el açarak yaptığı duadır. Ayrıca bu tür sorunlar yüzünden evlenemeyen bir sürü insan evlenmek için dualar hazırlatıyorlar. Bu evlilik duaları kişiye özel hazırlanır.

Evlilik duası yaptıran çiftler kısa sürede evlilik için önlerinde bulunan tüm engelleri aşarlar. Evlenmek için okunacak olan dualar hayırlı dualardır. Bir yuvayı kurmak ve bunun için yapılacak olan bir dua gerçekten çok önemlidir. Aslında temel olarak duaların iyisi kötüsü yoktur, kalpten yapılan bir istek Allah katında en hayırlısıdır.Yüce yaradan sizi her herde duyar yeter ki siz bu isteğinizde samimi ve dürüst olun mutlaka kalpten hissedilerek yapılacak olan bir dua elbette Allah’ın daha çok hoşuna gidecektir.

Evlenmek için okunacak dualara bazı örnekler vermek istiyoruz. Örneğin bir genç bir kızın sürekli sorunlar yaşadığını düşünün, bir türlü açılmayan kısmetinden dolayı karşısına hayırlı koca adayları çıkmadığını düşünün. Bu durumda kısmeti kapalı olan bu kızımız aşağıdaki tılsımı yaptırarak kendisinin en kısa sürede bir koca bulmasına vesile olur.
Evlilik Duası

Elbette Arapça bilmiyorsanız bunu okumanız mümkün değil size tavsiyemiz bu duaları bir hocaya danışarak kendiniz için özel hazırlatmanızdır.

Bunun dışında hocaların hazırladığı yüzlerce değişik evlilik yada evlenme için dua mevcuttur. Ayrıca şu konuyu da sizlere hatırlatma ihtiyacı duyuyoruz. Evlilik için sadece dualar yoktur aynı zaman evlenmek için dualardan daha güçlü etkisi olan evlenme büyüleri vardır. Bu büyüler sayesinde aşık olduğunuz kız yada erkekle en kısa sürede hayırlı bir yuva kurabilirsiniz.

Buna paralel olarak kısmet açıklığı için yaptıracağınız iyi bir vefk sayesinde kendisi için eş adayı bulmakta zorlanan kişiler en kısa sürede hayırlı eş adaylarıyla tanışırlar. Evlenme duaları ve evlilik vefkleri kıyaslandığında vefklerin daha güçlü ve tesirli olduğunu sizlere söylemek isteriz.

En iyi evlenmek için okunacak dua şudur yada budur demek doğru olmaz, büyülerin tartışılmaz etki üstünlüğünü bir tarafa bırakacak olursak güçlü bir evlenme duası kesinlikle Allah ile içten yapılacak bir sohbet, Allah’a samimi bir şekilde dileğinizi bildirmeniz sizin için en hayırlı dua olacaktır.

Eğer bir duayı okurken yüreğinizden bunun gerçekleşmesini niyet etmiyorsanız o vakit yüce Allah elbette bu isteğinizdeki hileyi görecek ve duanıza karşılık vermeyecektir. Bu nedenle asla yüce Allah’ımızı çalışmayın veya düşünmeyin siz ancak kendinizi aldatabilirsiniz. Bu yüzden yapılacak olan tüm dualarda samimiyet ilk şarttır samimiyetten uzak hiç bir dua size fayda sağlamaz. Unutmamanız gereken ilk kural budur, özellikle insanların 2 rekat namaz kıldıktan sonra gece yapacakları dualar Allah katında kabul edilmesi çok daha yüksek oranda olacaktır.
Evlenmek İçin Dualar

30 Yorum

 1. osman-celebi2010@hotmail.com

  hocam ben sozledim ama biraz onumuzde engeller var maddi bakimdan bizim icin ask duasi ve evlilik duasi yaparmisiniz kolaylastirmak icin cunku nisanlimla cok zorluk yasiyoruz birbirimizi seviyoruz kavusamiyoruz birbirimize cok uzagiz hollandada kaliyor nisanlim bana yardimci olursaniz size cok tsekur ederim allahin selami uzerinizde olsun dua ile kalin allaha emanet olun

 2. olya

  Benim için aşk ve hayırlı evlilik duası yazar mısınız!!! Teşekkür ederim!!!

 3. Anonim

  Ben iki sendir evliyim ve yabanci iyruklu bir bayanla evliyim buraya gelince cok cabuk dwgisti bem suan perisan bir haldeyim kendime zarar vermeye basladim bama yarsim edin lutfen allaha rizaai ixin korkuyorum lendime daha fazla zarar vermekten

 4. hülya

  merhaba bende sizden evlilik için dua istiyorum umarım olur ve mutlu olurum ben biriyle birlikteym ama evlilik olarak sıcak bakmıyor ben ise böle zaman harcamak istemiyorum şimdiden çok sağolun

 5. zeynep

  merhaba bende sizden ask duasi istiyorum benim bir bucuk sene suren bi iliskim vardi suanda darginiz .. kusuz ama sebebsiz yere ben elimden gelen herseyi yaptim ve yapiyorumda ama caresiz kaldim sozun bittigi yerdeyim anlicaniz sevdigim git gide uzaklasiyor benden .. ve sebebinide bilmiyorum … hic kimse olumlu bakmiyor bu iliskiye .. :( simdiden allah razi olsun benim icinde dua ederseniz yada yaza bilirseniz .. allah herkezi mutlu mesut hayirli bir evlilik nasip etsin..

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.