Evlenmek İçin En Çok Okunan Dualar

Diyelim ki kısmetiniz kapalı ne yaparsanız yapın bir türlü yuva kuramıyorsunuz o halde kolay bir şekilde evlenmek için okunan dualara şöyle bir göz atalım.

Genel olarak şunu söylemek doğru olur aslında en çok tercih edilen tılsım çeşidi evlenmek için yaptırılan yani evlilik vefkleridir. Evlilik için yaptırılan bu yöntemler çok kısa bir süre içinde bu iki kişinin evlenmesine vesile olup hayırlı bir yuva kurmalarına fayda sağlar. Yaşadığımız ülke kültürü ve maddi olanaklardan kaynaklanan evliliklerin hep ertelenmesi gençler için bir sorun durumuna dönüştü. Bu insanlarımızın evlenmesi için aslında toplum tarafından çok bilinmeyen bazı gizli yöntemler vardır. Aslında en hayırlısı kişinin içinden geldiği gibi Allah’a el açarak yaptığı içten söylenecek bir cümledir. Yine ifade etmek gerekir ki bu tür sorunlar yüzünden evlenemeyen bir sürü insan için tüm bu yöntemler onlara büyük olanaklar sağlıyor.

Evlilik için yapılan bu uygulamalar çiftler kısa sürede evlilik için önlerinde bulunan tüm engelleri aşarlar. Mutlu bir yuva kurmak için okunacak olan bu istekler ancak samimi olarak yürekten inanarak okunduğunda Allah tarafından daha kıymetli olacaktır. Bir yuvayı kurmak ve bunun için yapılacak olan bir dua gerçekten çok önemlidir. Aslında temel olarak Allah katında bu isteklerin iyisi kötüsü yoktur, kalpten yapılan bir istek Allah katında en hayırlısıdır.Yüce yaradan sizi her herde duyar yeter ki siz bu isteğinizde samimi ve dürüst olun mutlaka kalpten hissedilerek yapılacak olan bir yakarış elbette Allah’ın daha çok hoşuna gidecektir.

Huzurlu bir yuva kurup hayırlı bir aile kurmak isteyen kişiler için bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz. Örneğin bir genç bir kızın sürekli sorunlar yaşadığını düşünün, bir türlü açılmayan kısmetinden dolayı karşısına hayırlı koca adayları çıkmadığını düşünün. Bu durumda kısmeti kapalı olan bu kızımız aşağıdaki tılsımı yaptırarak kendisinin en kısa sürede bir koca bulmasına vesile olur.
Evlilik Duası

Elbette Arapça bilmiyorsanız bunu okumanız mümkün değil size tavsiyemiz bu değerli vefkleri bir hocaya danışarak kendiniz için özel hazırlatmanızdır.

Bunun dışında hocaların hazırladığı yüzlerce evlenmek için hazırlanan pek çok değişik yöntemlerle hazırlanan çalışmalar da vardır. Ayrıca şu konuyu da sizlere hatırlatma ihtiyacı duyuyoruz. Tüm bu yöntemlerin dışında bunlara paralel olarak başvurulan ayrıca evlenme büyüleri vardır. Bu büyüler sayesinde aşık olduğunuz kız yada erkekle en kısa sürede hayırlı bir yuva kurabilirsiniz.

Buna paralel olarak kısmet açıklığı için yaptıracağınız iyi bir vefk sayesinde kendisi için eş adayı bulmakta zorlanan kişiler en kısa sürede hayırlı eş adaylarıyla tanışırlar. Evlenme muskaları ve evlilik vefkleri kıyaslandığında vefklerin daha güçlü ve tesirli olduğunu sizlere söylemek isteriz.

En iyi evlenmek için okunacak yada söylenecek cümle şudur yada budur demek doğru olmaz, büyülerin tartışılmaz etki üstünlüğünü bir tarafa bırakacak olursak güçlü ve doğru yöntemlerle hazırlanmış olan tüm bu muskalar dışında en doğrusu Allah ile içten yapılacak bir sohbet, Allah’a samimi bir şekilde dileğinizi bildirmeniz ayrıca size büyük fayda sağlayacaktır.

Yüce Yaratıcıdan bir istekte bulunurken yüreğinizden bunun gerçekleşmesini niyet etmiyorsanız o vakit yüce Allah elbette bu niyetinizde olan hileyi görecek ve buna göre dileğinizin değerlendirecektir. Bu nedenle asla yüce Allah’ımızı çalışmayın veya düşünmeyin siz ancak kendinizi aldatabilirsiniz. İşte tam olarak bu nedenle kişilerin samimiyeti ilk şarttır çünkü samimiyetten uzak hiç bir yakarış veya talep size fayda sağlamaz. Unutmamanız gereken ilk kural budur, özellikle insanların 2 rekat namaz kıldıktan sonra gece yapacakları dualar Allah katında kabul edilmesi çok daha yüksek oranda olacaktır.
Evlenmek İçin Dualar

30 Yorum

 1. osman-celebi2010@hotmail.com

  hocam ben sozledim ama biraz onumuzde engeller var maddi bakimdan bizim icin ask duasi ve evlilik duasi yaparmisiniz kolaylastirmak icin cunku nisanlimla cok zorluk yasiyoruz birbirimizi seviyoruz kavusamiyoruz birbirimize cok uzagiz hollandada kaliyor nisanlim bana yardimci olursaniz size cok tsekur ederim allahin selami uzerinizde olsun dua ile kalin allaha emanet olun

 2. olya

  Benim için aşk ve hayırlı evlilik duası yazar mısınız!!! Teşekkür ederim!!!

 3. Anonim

  Ben iki sendir evliyim ve yabanci iyruklu bir bayanla evliyim buraya gelince cok cabuk dwgisti bem suan perisan bir haldeyim kendime zarar vermeye basladim bama yarsim edin lutfen allaha rizaai ixin korkuyorum lendime daha fazla zarar vermekten

 4. hülya

  merhaba bende sizden evlilik için dua istiyorum umarım olur ve mutlu olurum ben biriyle birlikteym ama evlilik olarak sıcak bakmıyor ben ise böle zaman harcamak istemiyorum şimdiden çok sağolun

 5. zeynep

  merhaba bende sizden ask duasi istiyorum benim bir bucuk sene suren bi iliskim vardi suanda darginiz .. kusuz ama sebebsiz yere ben elimden gelen herseyi yaptim ve yapiyorumda ama caresiz kaldim sozun bittigi yerdeyim anlicaniz sevdigim git gide uzaklasiyor benden .. ve sebebinide bilmiyorum … hic kimse olumlu bakmiyor bu iliskiye .. 🙁 simdiden allah razi olsun benim icinde dua ederseniz yada yaza bilirseniz .. allah herkezi mutlu mesut hayirli bir evlilik nasip etsin..

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.