Evlenmek İçin En Çok Okunan Dualar

Diyelim ki kısmetiniz kapalı ne yaparsanız yapın bir türlü yuva kuramıyorsunuz o halde kolay bir şekilde evlenmek için okunan dualara şöyle bir göz atalım.

Genel olarak şunu söylemek doğru olur aslında en çok tercih edilen tılsım çeşidi evlenmek için yaptırılan yani evlilik vefkleridir. Evlilik için yaptırılan bu yöntemler çok kısa bir süre içinde bu iki kişinin evlenmesine vesile olup hayırlı bir yuva kurmalarına fayda sağlar. Yaşadığımız ülke kültürü ve maddi olanaklardan kaynaklanan evliliklerin hep ertelenmesi gençler için bir sorun durumuna dönüştü. Bu insanlarımızın evlenmesi için aslında toplum tarafından çok bilinmeyen bazı gizli yöntemler vardır. Aslında en hayırlısı kişinin içinden geldiği gibi Allah’a el açarak yaptığı içten söylenecek bir cümledir. Yine ifade etmek gerekir ki bu tür sorunlar yüzünden evlenemeyen bir sürü insan için tüm bu yöntemler onlara büyük olanaklar sağlıyor.

Evlilik için yapılan bu uygulamalar çiftler kısa sürede evlilik için önlerinde bulunan tüm engelleri aşarlar. Mutlu bir yuva kurmak için okunacak olan bu istekler ancak samimi olarak yürekten inanarak okunduğunda Allah tarafından daha kıymetli olacaktır. Bir yuvayı kurmak ve bunun için yapılacak olan bir dua gerçekten çok önemlidir. Aslında temel olarak Allah katında bu isteklerin iyisi kötüsü yoktur, kalpten yapılan bir istek Allah katında en hayırlısıdır.Yüce yaradan sizi her herde duyar yeter ki siz bu isteğinizde samimi ve dürüst olun mutlaka kalpten hissedilerek yapılacak olan bir yakarış elbette Allah’ın daha çok hoşuna gidecektir.

Huzurlu bir yuva kurup hayırlı bir aile kurmak isteyen kişiler için bazı bilgiler paylaşmak istiyoruz. Örneğin bir genç bir kızın sürekli sorunlar yaşadığını düşünün, bir türlü açılmayan kısmetinden dolayı karşısına hayırlı koca adayları çıkmadığını düşünün. Bu durumda kısmeti kapalı olan bu kızımız aşağıdaki tılsımı yaptırarak kendisinin en kısa sürede bir koca bulmasına vesile olur.
Evlilik Duası

Elbette Arapça bilmiyorsanız bunu okumanız mümkün değil size tavsiyemiz bu değerli vefkleri bir hocaya danışarak kendiniz için özel hazırlatmanızdır.

Bunun dışında hocaların hazırladığı yüzlerce evlenmek için hazırlanan pek çok değişik yöntemlerle hazırlanan çalışmalar da vardır. Ayrıca şu konuyu da sizlere hatırlatma ihtiyacı duyuyoruz. Tüm bu yöntemlerin dışında bunlara paralel olarak başvurulan ayrıca evlenme büyüleri vardır. Bu büyüler sayesinde aşık olduğunuz kız yada erkekle en kısa sürede hayırlı bir yuva kurabilirsiniz.

Buna paralel olarak kısmet açıklığı için yaptıracağınız iyi bir vefk sayesinde kendisi için eş adayı bulmakta zorlanan kişiler en kısa sürede hayırlı eş adaylarıyla tanışırlar. Evlenme muskaları ve evlilik vefkleri kıyaslandığında vefklerin daha güçlü ve tesirli olduğunu sizlere söylemek isteriz.

En iyi evlenmek için okunacak yada söylenecek cümle şudur yada budur demek doğru olmaz, büyülerin tartışılmaz etki üstünlüğünü bir tarafa bırakacak olursak güçlü ve doğru yöntemlerle hazırlanmış olan tüm bu muskalar dışında en doğrusu Allah ile içten yapılacak bir sohbet, Allah’a samimi bir şekilde dileğinizi bildirmeniz ayrıca size büyük fayda sağlayacaktır.

Yüce Yaratıcıdan bir istekte bulunurken yüreğinizden bunun gerçekleşmesini niyet etmiyorsanız o vakit yüce Allah elbette bu niyetinizde olan hileyi görecek ve buna göre dileğinizin değerlendirecektir. Bu nedenle asla yüce Allah’ımızı çalışmayın veya düşünmeyin siz ancak kendinizi aldatabilirsiniz. İşte tam olarak bu nedenle kişilerin samimiyeti ilk şarttır çünkü samimiyetten uzak hiç bir yakarış veya talep size fayda sağlamaz. Unutmamanız gereken ilk kural budur, özellikle insanların 2 rekat namaz kıldıktan sonra gece yapacakları dualar Allah katında kabul edilmesi çok daha yüksek oranda olacaktır.

30 Yorum

 1. Melisa

  Kismetim cikirda ama ben evet diyemiyorum

 2. bt

  merhaba banada evlilik ve ask duasin yaza bilirmisiniz lutfen

 3. Sema

  Sevdıgım kısı ayrıldı benden onu gerı getrmek we ewlenmek ıcı bı dua yazarmısınız

 4. bahar

  MERHABA ben sizden evlilik duası istiyorum evlenip çocuk çoluğa karışmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 5. sezen

  Hocam sevdiğinden ailesi yüzünden ayrıldık beni istemedikleri için perişan oldum yardım et

 6. Berivan

  Merhaba, bende ask ve evlilik duasi istiyorum yani bende sevdigim kisi île evlenmek istiyorum

 7. sema

  ben birini cok seviyorum.bana ask ve evlilik duasi yazarmisiniz.allah razi olsun simdiden

 8. serap

  Hocam bende evlilik duasi istiyorum.2 yildir nisanliyim engeller cikiyor onumuze.sizden yardim bekliyorum.

 9. Sema

  Selamun aleykum hocam bende sizden evlilik duasini istiyorum , Allah rizasi icin…

 10. Ceylan

  Bende sizden bir dua istıyorum erkek arkadasımla 1 yıllık ilişkimiz bitti ve ben onu cok seviyorum lütfen yardım edermisiniz

 11. Mira Sayer

  Hocam biz sevgilimle biririmizi çok seviyoruz ilerde de evlenmek istiyoruz inşallah bize kavuşma evlenme duası yazar mısınız

 12. sevgi

  Hocam benim çok kismetim çikiyo ama sevemiyorum buara gene biri var evlenmek istiyorum sonuca varmak için dua yazarmisiniz

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.